زندگی نامه

سلیمان فیضی
فرزند محمد
تحصیلات : دانشجوی دوره دکتری تخصصی مدیریت منابع انسانی:

در فروردین سال ۱۳۴۹ به دنیا آمده و پس از طی مراحل ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان در سال ۱۳۷۱ به استخدام دانشگاه پیام نور در آمده .
در سال ۱۳۷۲ در رشته مدیریت دولتی در مقطع کارشناسی ادامه تحصیل داده و نهایتا ً در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرایش مدیریت تحول تحصیلات تکمیلی را به انجام رسانده ام ودرحال حاضرنیزدردوره دکتری تخصصی مدیریت منابع انسانی مشغول به ادامه تحصیل می باشم.
در دانشگاه پیام نور از سال ۱۳۷۱ در پست حسابداری و کارشناس اداری و مالی و مسئول امور مالی خدمتم را شروع نموده و در طول خدمت حائز:
تشویق هایی از دیوان محاسبات استان آذربایجان غربی ،
کارشناس نمونه در استانهای آذربایجان غربی و شرقی –
کارشناس اداری مالی نمونه کشوری در سال ۱۳۷۸ و
همزمان مسئول امور مالی دانشگاه پیام نور سه شهرستان بوکان – شاهین دژ- تکاب را بر عهده داشتم.
و در سال ۱۳۸۵ به دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی رفته و در آنجا به عنوان معاون مدیر کل مالی استان و مدیر کل تشکیلات و بودجه دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی و نماینده تام الاختیار دانشگاه پیام نور در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور در تهران نائل گشتم.
و بعد به عنوان معاون اجرایی دانشگاه پیام نور بوکان به شهرستان بوکان بازگشتم و اکنون به عنوان مدیر اداری ومالی دانشگاه پیام نور بوکان مشغول به خدمت هستم.
در طول سال ۱۳۸۵ لغایت ۱۳۸۷ در سه انتخابات شورای نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی و نماینده کارکنان دانشگاه پیام نور ارومیه و هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه کارکنان دانشگاه پیام نور استان بالاترین رای را بدست آورده و بعنوان نماینده کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه ،
دبیر صندوق قرض الحسنه کارکنان و در کل استان منصوب گشتم.
دبیر شوراهای نظارت و ارزیابی دانشگاه های پیام نور استان وهمچنین مجددا ً در سال ۱۳۹۱ نیز با کسب بالاترین رای به عنوان عضو شورای نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور استان انتخاب شدم.
وباعنایت ولطف شهروندان شهربوکان درمورخه۹۲٫۶٫۱۲به عنوان یکی ازاعضای شورای اسلامی شهر(دورچهارم)انتخاب ودرنهایت باکسب اکثریت آراء ازاعضای شورای شهرازمورخه۹۲/۱۱/۲۶به عنوان شهرداربوکان انتخاب وتا۹۳٫۸٫۷دراین پست درخدمت شهروندان عزیزبوکانی بودم.
___________________________
فعالیت های ورزشی:
– از سال ۱۳۶۳ بعنوان اولین هنر جویان هنر رزمی تکواندو شهرستان شروع به فعالیت ورزشی نمودم و در ادامه بعنوان ورزشکار و سپس مربی و اکنون به عنوان رئیس هیئت تکواندو شهرستان بوکان به مدت ۳۰ سال فعالیت ورزشی را ادامه داده ام و هم چنین در مقطعی از زمان به عنوان عضو شورای ورزش شهرستان انتخاب شدم.
___________________________
فعالیت های قرآنی:
– از سال ۱۳۶۳ در زمینه قرائت قران کریم فعالیت نموده ام و تا بحال حائز عناوین مختلف قرآن در سطح شهرستان و استان و کشوری در مسابقات دانشگاه پیام نور گشته ام.
و اکنون به عنوان عضو هیئت مدیره موسسه قرآن و روضه الایمان شهرستان و
همچنین عضو هیئت مدیره مجمع خیرین کتابخانه ساز شهرستان در حال خدمت می باشم

۲ دیدگاه

 • شهرام خسروی

  درود بر شما جناب فیضی افتخاراتی واسه بوکان کسب کرده اید که تا این شهر هست بر سر زبان این مردم باقی خواهد ماند

 • سلام استاد عزیز و همکار گرامیم جناب آقای فیضی
  دست مریزاد و خسته نباشید
  خواستم سلامی عرض کنم و به یاد ایام قدیم دقایقی محضرتان باشم . برای بنده جای بسی افتخار است که با شخصیت والایی چون جنابعالی سالیانی دراز همکار بوده ام و اکنون که بنا به وضعیت شغلی نمی توانم مثل ایام قدیم به سعادت دیدارتان نایل شوم ولی باز بیادتان بوده و هستم و خواهم بود. زندگی نامه تان را مطالعه کرده و لذت بردم که با چه دوست گرانمایه و ارجمندی همکار بوده ام .
  از خداوند متعال برایتان همیشه سعادت و سربلندی آرزو مندم .
  موفق باشید