روز پرکار شهردار ربط در آخرین روز کاری سال۹۶

به گزارش کانال رسمی حامیان جناب آقای سلیمان فیضی و بنابه گزارشات روابط عمومی شورای اسلامی شهر ربط”دکترسلیمان فیضی”شهردار این شهر در دومین روز کاری خود وآخرین روز اداری در سال۹۶ روز پرکاری را پشت سر گذاشت.
-ابتدا آقای فیضی در دفتر کاری خود میزبان جناب آقای خالدبایزیدی رئیس اداره ی حفاظت از محیط زیست شهرستان سردشت بود،در ابتدای این دیدار آقای بایزیدی در جهت انتخاب آقای فیضی بعنوان شهردار ربط را تبریک گفتند،در ادامه طرفین بر حفاظت از منابع طبیعی ومحیط زیست شهر ربط تاکید و در این باره به گفتگو وتبادل نظر پرداختند.

-در ادامه شهردار شهر ربط با همراهی اعضای محترم شورای اسلامی شهر،پرسنل اداره محیط زیست و جمعی از مدیران اجرایی در قالب طرح”محیط زیست بی زباله” به پاکسازی زباله های اطراف چشمه ی گراوان پرداختند.

– سپس در ادامه شهردار ربط در دفتر کاری خویش به همراه جناب آقای حسینی عضو و مسئول طرح شورایاری شورای شهر ربط میزبان امام جماعت و شورا یار های منطقه ی ربط پائین”خومارو”بودند و در راستای حل مشکلات وخدمات رسانی هرچه بهتر به این منطقه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

– و در نهایت عصر امروز دکتر سلیمان فیضی با همراهی جمعی از کارکنان شهرداری به عیادت امام جماعت معزز ربط رفتند،در این دیدار ضمن آرزوی سلامتی برای حاج ماموستا ابوبکری،در گفتگویی دو طرفه در جهت خدمات رسانی شایسته به شهروندان ربطی که مورد رضای حضرت حق تعالی باشد به بحث و تبادل نظر پرداختند.