ایجاد تمهیدات لازم جهت مقابله با سیلاب و آب گرفتگی

f45b4ee4-ed48-48c5-bd90-9285ee1f75ce_20141019_144056

تمهیدات لازم جهت مقابله با سیل و آب گرفتگی

در پی اعلام مدیرکل محترم هواشناسی استان آذربایجان غربی در رابطه با پیش بینی بارش شدید باران و کاهش محسوس دما و احتمال رعد و برق و خطرات جانبی و آب گرفتگی و احتمال سیلاب رودخانه ها و غیره جلسه فوق العاده مسئولین ستادی واحدها و سازمان های شهرداری در محل اتاق کار شهردار محترم تشکیل که با بحث و بررسی و همفکری جهت آمادگی وایجاد تمهیدات لازم بمنظور مقابله با حوادث احتمالی تصمیمات لازم اتخاذگردید و شهردار از کلیه همکاران و مسئولین خدمات شهری خواست تا در هنگام وقوع حوادث وبدون انتظارو اخذ دستور با همکاران واحد مربوطه در محل حادثه حضور جدی داشته و کلیه امکانات و ماشین آلات و منابع موجود واحد را بدون قید و شرط در اختیارمردم وحادثه دیده گان قرار دهند. درادامه وبا دستور شهردار محترم همه مسئولین واحدها و سازمانهای تابعه جهت چاره اندیشی و جلوگیری از سیلاب و آبگرفتگی معابر از مناطق مختلف سطح شهر بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بوکان برابر بازدید به عمل آمده مشخص گردید که به علت عدم رعایت اصول شهرسازی و کدهای بروکف مورد نظر شهرداری از سوی ساکنان مناطق سیل زده، این منازل در هنگام بارندگی بیشتر در مسیر سیلاب قرار میگیرند. لذا با وجود همه مشکلات موجود، شهرداری اقدامات لازم را جهت کمک به کلیه شهروندان محترم ساکن در این مناطق انجام خواهد داد.

لازم به ذکر است که درهنگام بارندگی درشب های گذشته، شخص شهردار و مسئولین شهرداری در محل حضور بهمرسانده و به یاری سیلاب زده ها شتافتند.

۱۳۹۳/۰۷/۲۷

boukan.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *